Vímeť pak, že milujícím Boha všecky věci napomáhají k dobrému, totiž těm, kteříž podle uložení jeho povoláni jsou. Římanům 8:28

Drazí bratři a sestry,

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky.

Věříme, že Církev netvoří nějaká budova, ale lidé, kteří znají Boha osobně, miluji Jej a snaží se Ho následovat v každodenním životě. I když to není vždy úplně jednoduché, ale "Vímeť pak, že milujícím Boha všecky věci napomáhají k dobrému, totiž těm, kteříž podle uložení jeho povoláni jsou."

Bůh mluví k lidem různými způsoby i v dnešní době, a pokud jste se setkali s Bohem a znáte Ho osobně, budeme rádi, když se navzájem budeme sdílet o společných zkušenostech a o tom, co Bůh v našich životech udělal.

Setkáváme se na různých místech a společně se sdílíme a povzbuzujeme o své víře. Pokud máte zájem nás navštívit nebo jen kontaktovat, můžete využít formulář níže, napsat email na adresu info@milujicimboha.cz nebo zavolat na tel. 733 184 256 nebo 775 984 079.
Jsme otevřeni pro každého, kdo hledá pravdu.

Naše stránky nabízí zpěvník s více než tisíci křesťanských písněmi, nejčastěji v českém a anglickém jazyce, ale i v dalších. Ve zpěvníku lze vyhledávat, stačí do vyhledavače zadat jen části slov z písně a zobrazí se seznam nalezených písní. Můžete hledat i bez diakritiky.
U některých pisní najdete symbol noty, který znamená, že je možnost si přehrát nahrávku. Také si můžete zapnout a vypnout zobrazení akordů, změnit stupnici atd.

Křesťan se neobejde bez Bible, proto máme na našich stránkách k dispozici Bibli Kralickou a pro srovnání anglickou KJV. Lze v ní snadno vyhledávat zadáním i jen části slov a není nutné používat diakritiku. Také postupně pracujeme na Interlineární Bibli. Je to interaktivní Bible v originálním textu se slovníkem, tvarem slova, ale také vyhledávání výskytu slova v originálním textu podle Strongova čísla.

Naše stránky stále vylepšujeme.  :-)

Bůh nám také položil na srdce postarat se o chudé, proto jsme založili Nadační fond Sarepta, na jehož stránkách se dozvíte více.

Bůh Vám žehnej.

Pokud máte nějaké dotazy, vyplňte níže uvedený formulář. Budeme Vás kontaktovat.