Vímeť pak, že milujícím Boha všecky věci napomáhají k dobrému, totiž těm, kteříž podle uložení jeho povoláni jsou. Římanům 8:28

Drazí bratři a sestry,

jsme malé společenství ve Stříteži u Českého Těšína. Scházíme se "po domech" buď ve Stříteži nebo v Českém Těšíně. Pokud bystě měli zájem nás navštívit nebo jen kontaktovat, můžete využít formulář níže, napsat email na adresu info@milujicimboha.cz nebo zavolat na tel. 733 184 256.

Pokud patříte k těm, kteří se setkali s živým milujícím Bohem, rádi se budeme navzájem sdílet o našich zkušenostech. Církev nemá jiný účel než ten, abychom spojili dohromady to, co jsme přijali shůry a společně tak rostli do plné postavy Kristovy (Ef. 4:13).

A pokud Boha teprve hledáte nebo o něm přemýšlíte můžete se ozvat taky. Snad budeme schopni odpovědět na případné otázky a nebo jen předat svou vlastní zkušenost, jak jsme Boha našli my. To je něco jedinečného u každého jednotlivce.

Pracujeme na těchto stránkách, abychom tak přiblížili ostatním to, co jsme přijali (darmo jste vzali, darmo dejte) a nebo jednoduše požehnali tím, že si snadno můžete vyhledat oblíbenou píseň nebo verš v Bibli (stačí část slova nebo slov i bez diakritiky).

Bůh nám také položil na srdce postarat se o chudé, se kterými se setkáváme, když nás vysílá na různá místa po světě. Proto jsme také založili Nadační fond Sarepta, na jehož stránkách se dozvíte více.

Bůh Vám žehnej

Přes tento formulář nám můžete zanechat zprávu. Pokud nám napíšete svůj kontakt, ozveme se vám.